تبلیغات
اس ام اس جدید - پایان دنیا در ۲۱ مه۲۰۱۲
تاریخ : دوشنبه 15 فروردین 1390
نویسنده : شیوا مهدی زاده

 عکس   پایان دنیا در ۲۱ مه۲۰۱۲

“هارولد کامبینگ” کشیش شهر اوکلند واقع در ایالت کالیفرنیا آمریکا در یک پیشگویی عجیب مدعی شد: روز ۲۰ مه سال ۲۰۱۱ جهان به پایان می رسد البته جالب اینکه این بار حتی ساعت دقیق این واقعه مشخص شده که ساعت شش بعد از ظهر می باشد! …

این کشیش آمریکایی در سخنان مضحک خود گفت: روز حساب نزدیک است. ای مردم دنیا! من درباره جام جهانی و یا روز ازدواج و یا فارغ التحصیلی از دانشگاه صحبت نمی کنم بلکه از قیامتی می گویم که خدا وعده داده و زلزله ژاپن یکی از همان نشانه هاست. ای مردم در صور بدمید! و همه را از قیامت و روز حساب با خبر کنید!

نکته جالبتر از تعیین ساعت مشخص برای روز قیامت این است که این کشیش تعداد بهشتیان و جهنمیان را نیز محاسبه کرده و به گفته ی او فقط ۲% از انسانها به بهشت صعود می کنند و ماباقی جهنمیند!

گفتنی است، از منظر اسلام، پاداش و یا عقاب کارها در روز قیامت، و ورود به بهشت یا جهنم، جزء مسلمات حتمی است که تمام انبیاء نیز آن را گفته‌اند و از این نظر اختلافی میان انبیاء نیست.

بزرگان دینی معتقدند حتی بعضی از حقایق روز قیامت مانند زمان دقیق آن را پیامبر اسلام(ص) هم نمی‌دانند، چرا که این امور جزء علوم خاص خداست.

قیامت یعنی‌ برخاستن‌ انسان‌ از خاک‌ و حضور در عالم‌ پس‌ از مرگ‌.

نام های قیامت عبارتند از: الواقعة، الراجفة، الطامة، الصاخة، الحاقة، یوم الفصل، یوم الندم، یوم النشور، یوم الحق، یوم المسألة، یوم الفراق، یوم الحساب، یوم الحکم، یوم العذاب، یوم المحاسبة و یوم التلاق و یوم الحسرة …

از جمع آیات قرآن بدست می آید که مدت زمان قیامت طولانی است.

زمان دقیق قیامت و این که در چه زمانی اتفاق می افتد معلوم نیست اما در آیات و روایات شواهد و علاماتی برای زمان وقوع آن ذکر شده است که به سه دسته تقسیم می شوند:

الف – حوادثی که قبل از پایان جهان محقق می‏گردد.

ب – حوادثی که در آستانۀ پایان جهان پدیدار می‏شود.

ج – حوادثی که در آغاز رستاخیر و بازگشت به حیات مجدد ایجاد می‏شود.

همچنین انسان پس از مرگ وارد عالم قیامت نمی شود، بلکه به عالم برزخ وارد می شود. منظور از عالم برزخ، جهانی است که میان دنیا و عالم آخرت قرار دارد، یعنی هنگامی که روح از بدن جدا می شود، پیش از آن که بار دیگر در قیامت به بدن اصلی باز گردد، در عالم برزخ بسر می برد.
:: مرتبط با: سینما و تلویزیون ,
:: برچسب‌ها: آخر زمان , اتفاقات سال 2012 , اتفاقات پیش رو سال 2012 , بحث انگیز نشانه های آخر دنیا , تحقیق حرفه ای در مورد سال 2012 , حقایق سال 2012 , زمان قیامت سال 2012 , قیامت , قیامت در سال 2012 , مقاله برای سال 2012 , نشانه های قیامت پایان دنیا , پایان دنیا , پایان دنیا در 2012 , پایان دنیا در سال 2012 , پایان دنیا در ۲۱ مه۲۰۱۲ , پیش بینی زمان دقیق قیامت , پیش بینی زمان دقیق پایان دنیا , پیش بینی زمان قیامت , پیش بینی زمان پایان دنیا , پیش بینی قیامت , پیشگویی های سال ,
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :