تبلیغات
اس ام اس جدید - بدترین و بهترین خاطره امسال طناز طباطبایی!

 در طول امسال اتفاقات خوبی برایم افتاد، تجربه کار با آقای حاتمی‌کیا و آقای مهرجویی بسیار عالی بود، در ضمن موفقیت فیلم «مرهم» در دوبی نیز برایم بسیار خوب بود که برای بازی در این فیلم‌ها….

تاریخ : پنجشنبه 11 فروردین 1390
نویسنده : شیوا مهدی زاده

 بدترین و بهترین خاطره امسال طناز طباطبایی!

 
یک بازیگر سینما گفت: در سال ۸۸ اتفاقات خوبی برایم افتاد که از میان آنها تجربه کار داریوش مهرجویی در «درس» بسیار عالی بود و خاطره بد من به حذف «مرهم» از بخش مسابقه و بی‌توجهی به این فیلم در جشنواره فیلم فجر برمی‌گردد.
 
طناز طباطبایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تجاربش در سال جاری گفت: در طول امسال اتفاقات خوبی برایم افتاد، تجربه کار با آقای حاتمی‌کیا و آقای مهرجویی بسیار عالی بود، در ضمن موفقیت فیلم «مرهم» در دوبی نیز برایم بسیار خوب بود که برای بازی در این فیلم‌ها تجربه‌های زیادی کسب کردم.
بازیگر فیلم «تهران، طهران» درباره اسامی فیلم‌هایی که در آن بازی کرده است گفت: فیلم«سبب من» اثر بهرام بهرامیان، «گزارش یک جشن» اثر ابراهیم حاتمی‌کیا، «مرهم» ساخته علیرضا داوودنژاد و دو کار برای تئاتر که یکی اثر داریوش مهرجویی و دیگری برای جشنواره تئاتر فجر بود که برای سال بعد اجرای عمومی می‌شود.
طباطبایی درباره خاطره خوب خود از سال ۸۹ گفت: حضور من روی صحنه تئاتر بهترین خاطره‌ام از سال ۸۹ است.
بازیگر فیلم «مرهم» درباره دلخوری خود از سینمای ایران در سال ۸۹ گفت: دلخوری خاصی جز حضور فیلم «مرهم» در بخش نوعی نگاه ندارم چون مرهم در این بخش نادیده گرفته شد و با توجه به این که در این مدت مرهم در خارج از کشور چندین جایزه گرفت باید بیشتر از این به آن توجه شود.
وی در ادامه افزود: علی رغم اینکه بعد از چند سال علیرضا داوودنژاد کاری متفاوت در ژانری متفاوت را انجام داد، به جای این که این اثر دیده شود به راحتی کنار گذاشته شد.
طباطبایی درباره کار‌های جشنواره ۲۹ خود گفت: امسال در جشنواره سه کار داشتم ولی متاسفانه فیلم «سبب من» ساخته بهرام بهرامیان به جشنواره نرسید و من با دو فیلم «گزارش یک جشن» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا و فیلم «مرهم» ساخته علیرضا داوودنژاد در جشنواره امسال حضور داشتم.
بازیگر فیلم «گزارش یک جشن» درباره وضعیت سینمای ایران در سال آینده با توجه به جشنواره امسال گفت: فکر می‌کنم دو سال پیش متفاوت‌ترین جشنواره را داشتیم به دلیل اینکه شاهد جشنواره‌ای با ژانر‌های مختلف بودیم که البته فیلم‌سازانی متفاوتی نیز در آن دوره جشنواره شرکت داشتند.
وی در ادامه افزود: فکر می‌کنم هر سالی که داریم از جشنواره آن سال دور‌تر می‌شویم داریم به سمت رکود می‌رویم و امسال نیز با توجه به اینکه فیلم‌های زیادی در جشنواره وجود داشت ولی بسیاری از فیلم‌ها از کیفیت خوبی برخوردار نبودند.
طباطبایی درباره کیفیت فیلم‌های جشنواره فجر امسال گفت: با توجه به تمام فیلم‌هایی که در جشنواره چه در بخش مسابقه و چه در بخش‌های ویدیویی و نوعی نگاه وجود داشت باید گفت که امسال فیلم‌های زیادی در جشنواره وجود داشت ولی من فقط چند فیلم را از لحاظ کیفی خوب می‌دانم و احساس می‌کنم که کیفیت فیلم‌های حاضر در جشنواره پایین آمده است.
وی بخش «نوعی نگاه» در جشنواره فیلم فجر امسال گفت: این بخش نگاهی بود که شاید خیلی‌ها دوستش نداشتند و فیلم‌هایی است که صرفا به جهت نمایش آن در این بخش گذاشته شد و من متوجه علت قرار‌گیری این فیلم‌ها در جشنواره نبودم و متوجه نشدم که چرا باید این فیلم‌ها در این بخش قرار می‌‌گرفت. فکر می‌کنم فیلم‌هایی که در این بخش قرار گرفتند مهجور واقع شدند و علت مشکل‌ پیدا کردن این فیلم‌ها را متوجه نشدم.
طباطبایی درباره قرار‌ گرفتن فیلم «مرهم» در بخش «نوعی نگاه» گفت: فیلم «مرهم» یک فیلم اجتماعی است که هیچ مشکلی نداشت و حتی طعنه‌ای نیز به هیچ بخشی از سیاستگذاری‌ها نمی‌زند که بخواهند با آن مخالف باشند.
طباطبایی در ادامه سالی خوش را برای هموطنان خود آرزو کرد.:: مرتبط با: بیوگرافی هنرمندان ,
:: برچسب‌ها: بدترین خاطره امسال طناز طباطبایی , بدترین و بهترین خاطره امسال طناز طباطبایی! , بهترین خاطره امسال طناز طباطبایی , تصاویر طناز طباطبایی , طناز طباطبایی , عکس جدید طناز طباطبایی , عکس طناز طباطبایی , عکس های طناز طباطبایی , عکسهای طناز طباطبایی ,
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :